+380 (98) 411-09-80 +38 (098) 838-18-80 +380 (97) 630-70-50 +380 (63) 478-31-50

Зворотній дзвінок
0 cart icon
Кошик: 0,00
Shop language Русский Shop language Українська Shop language German

Взуття з конопель

Компанія Агро-Ханф, вже протягом кількох років займається виробництвом і продажем взуття з конопляної тканини під торговою маркою Hanftek. Взуття з конопель, торгової марки Hanftek, це постійно зростаючий асортимент високоякісного органічного взуття. Унікальні властивості конопляної тканини дозволяють виготовляти сучасне взуття, що відповідає всім вимогам покупців.

Взуття з конопель, взуття з конопляної тканини, конопляне взуття, взуття з Хемпи, кожен називає по-своєму але суті це не міняє, адже взуття виготовлене ​​з конопляної тканини це унікальний продукт, який володіє безліччю якостей і різноманітних властивостей.

Циркуляція повітря та теплогенерація.

Конопляна тканина відмінно дихає, при цьому зберігає постійну температуру, що дозволяє уникати перегріву в жарку погоду і переохолодження в холодну. Це робить взуття з конопель універсальним, так як його можна спокійно носити як у спеку так і коли на вулиці стає прохолодніше. На найхолоднішу погоду, компанія Агро-Ханф випускає зимове взуття з конопель, яке надійно захистить ваші ноги від холоду і буде служити вам впродовж тривалого терміну.

Надійність та зносостійкість.

Взуття з конопель набагато міцніше іншого текстильного взуття за рахунок унікальності структури конопляного волокна і багаторазового його переплетення. Це робить конопляне взуття міцнішим, більш зносостійким, а головне, взуття виготовлена ​​з конопляної тканини довгий час буде виглядати як нове.

Піклування про здоров'я.

Антибактеріальні властивості, якими володіє взуття з конопель торгової марки Hanftek, запобігають утворенню неприємних запахів і всякого роду грибкових інфекцій. А це означає, що постійне використання конопляного взуття позітівно впливає на здоров'я ваших ніг.

Захист від дощу, снігу та вітру.

Спеціальна обробка, ще на етапі виготовлення тканини, не дає взуття з конопель промокати в дощ або сніг, захищає ваші ноги від сильного вітру і разом з тим, забезпечує постійну циркуляцію повітря всередині, що не дає ногам перегріватися або переохолоджуватися при ходьбі.

Простота та легкість у догляді.

Взуття з конопель не вимагає спеціального догляду. Практично всі моделі можна прати в пральній машинці якщо є необхідність. У більшості випадків досить просто дочекатись поки взуття висохне і щіткою видалити бруд з тканини. Якщо взуття сильно намокло, досить поставити його в тепле приміщення і дати висохнути.

При виготовленні взуття ми багато уваги і часу приділяємо деталям. Змінна устілка виготовлена ​​з високотехнологічного матеріалу memory foam і обшита конопляної тканиною. Згодом вона запам'ятовує форму ноги і максимально її повторює, що дозволяє рівномірно розподіляти навантаження. Задник і носок додатково посилені, що запобігає деформації стопи. Кожна пара перевіряється і тестується на наявність браку і тільки після цього поступає у продаж.
 

Взуття з конопель Hanftek від компанії Агро-Ханф це єднання з природою і комфорт в кожному русі. Воно більш стійке до пошкоджень ніж інші аналоги, неймовірно зручне, не дає утворюватися неприємним запахам та грибкам. Конопляне взуття не має аналогів за своїми характеристиками і з кожним днем, все більше покупців, віддають свою перевагу саме йому.