+38 (098) 411-09-80 +38 (098) 838-18-80

Зворотній дзвінок
0 cart icon
Кошик: 0,00
Shop language Русский Shop language Українська

Товариство з обмеженою відповідальністю «Агро-Ханф» (ТОВ «Агро-Ханф») створено в 2007 році як сільськогосподарський товаровиробник.

Основний напрямок діяльності ТОВ «Агро-Ханф» - виробництво товарної продукції рослинництва, її переработка та реалізація.

Наші виробничі потужності і сільськогосподарські угіддя знаходяться в екологічно чистій зоні Полтавської області України.
Нашим підприємством вирощуються наступні сільськогосподарські культури: пшениця, соняшник, кукурудза і - традиційна для даної місцевості - технічні коноплі.
Основною сівозмінною культурою слід розглядати саме коноплі. Вибір на їх користь обумовлений наступним:

  • У природі конопля перешкоджає росту бур'янів, у неї мало ворогів-комах, відповідно, конопля не вимагає гербіцидів і пестицидів.
  • Продукти, вироблені з конопель, не токсичні, здатні до розпаду мікроорганізмами і поновлювані.
  • Конопля - це сировинний матеріал для композиційних матеріалів, що застосовуються в різних галузях промисловості. За своїми експлуатаційними властивостями «композити» на основі натурального волокна не поступаються матеріалами, створеним із застосуванням синтетичних волокон. Крім того, вони не роблять такий негативний вплив на навколишнє середовище ні при своєму виробництві, ні в процесі їх утилізації.
  • Конопля є поліфункціональною целюлозовмістною культурою, яка може допомогти зберегти ліс нашої планети. Целюлоза з конопель має дуже високою якістю і може використовуватися у виробництві різних видів бумаги, гігієнічних виробів і грошових банкнот.
  • Вихід біомаси в конопель дуже високий. Ця біомаса може бути перероблена в паливо, тому як чисте і поновлюване джерело енергії коноплі має більший потенціал, ніж будь-яка інша сільськогосподарська культура на Землі.

Вирощування всіх культур сівозміни проходить за технологією «органічного сільського господарства».
Для сівби в нашому господарстві використовується визнаний на міжнародному рівні посівний матеріал, внесений як до державного Реєстру сортів рослин України, так і в реєстр сортів рослин Європейського Союзу (ЮСО-31) і Канади (Золотоніська-15, ЮСО-31), виведений Інститутом луб'яних культур Національної академії аграрних наук України, з яким ми плідно співпрацюємо. Вміст тетрагідроканабінолу (ТГК) в даних сортах конопель доведений до 0,002%, що є прекрасним показником.
При вирощуванні технічних конопель на наших полях виключається застосування будь-яких отрутохімікатів. До грунту вносяться тільки органічні добрива. Під час переробки конопляної трісти у волокно на нашому заводі використовується вода з артезіанських свердловин.

Все це дозволяє нам виробляти продукцію, що відповідає найвищим показникам екологічної чистоти, що неодноразово підтверджувалося нашими партнерами в Україні та за кордоном.

  
Ми будемо раді співпраці з Вами!​